Spojte se s námi +420 704 412 301
Napište nám info@pbzk.cz

Elim Vsetín, o. p. s.

Obecně prospěšná společnost, která byla založena ze společné touhy křesťanů ve Vsetíně pomáhat lidem stojícím mimo zájem společnosti, nabídnout jim odpočinutí a úlevu před další cestou životem, stejně jako to nabízela oáza Elim v poušti putujícím Izraelcům.

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o. p. s.

Azylový dům Vsetín - Posláním Azylového domu pro ženy a matky s dětmi o. p. s. je poskytovat poradenství, pomoc a podporu lidem v situacích, které nejsou schopni zvládnout vlastními silami.
Nabízíme různé druhy služeb, mezi které patří ubytování v Azylovém domě ve Vsetíně, odborné poradenství v Poradně pro rodinu ve Vsetíně, terénní asistenční služby v regionech měst Vsetín, Vizovice, Zlín, Valašské Klobouky, Bystřice pod Hostýnem a vzdělávání – pro školy i veřejnost.

NADĚJE, pobočka Zlín

Poskytujeme služby duchovní, sociální, zdravotní, humanitární a charitativní, poradenské, vzdělávací a výchovné, včetně doplňkových služeb. Snaží se pomáhat lidem ve stáří, lidem bez domova, lidem s handicapem, ohroženým rodinám, ohroženým dětem a mládeži s cílem podpořit jejich kompetence a zlepšit vztahy.

Kontaktní formulář

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

Naši partneři

Facebook