Den Zlínského kraje

                           
                                                                     


Dne 23. 9. 2023 se koná Den Zlínského kraje ve Zlíně. Při této příležitosti můžete podpořit činnost Potravinové banky ve Zlínském kraji, z. s., a to 2 způsoby:

  • Účasti běhu na počest Emila Zátopka nebo účastí na závodu horských kol Zlínské50, kde nás podpoříte v rámci startovného
  • Netroufáte si běhat či závodit na kole, ale i tak byste chtěli přispět? To je perfektní - můžete přispět prostřednictvím QR kódu nebo více o platbě zde
Spojte se s námi +420 704 412 301
Napište nám info@pbzk.cz

Děkujeme, že společně s námi myslíte globálně, a proto jednáte lokálně!

Chcete darovat potraviny či jinou materiální pomoc?

Vašeho zájmu si upřímně vážíme. Pokud máte zájem darovat potraviny, drogerii či jinou materiální pomoc, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře příp. nás kontaktujte na tel. čísle a individuálně se domluvíme.

Chcete nám poskytnout finanční dar?

Váš zájem nás velmi těší. Finančním darem podporujete udržitelný rozvoj. Můžete si být jisti, že pomůžete jak humanitárním směrem, tak v oblasti ekologie. V případě, že jste se nás rozhodli podpořit jakoukoliv částkou na provoz Potravinové banky ve Zlínském kraji, z.s., prosíme Vás, o zaslání částky na úče organizace: 2400790290/2010. Do zprávy pro příjemce uvádějte slovo „dar“, jinak nemůžeme částku přijmout. 

Pokud si přejete vystavit Potvrzení o daru pro daňové účely, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře či se s námi spojte telefonicky.

Chcete se stát dobrovolníkem?

Čas nám utíká všem stejně. Je nám ctí, že nám právě část toho svého chcete věnovat. Pokud se chcete tedy zapojit jako dobrovolník do týmu Potravinové banky ve Zlínském kraji, z.s., napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře či se s námi spojte telefonicky.

Kontaktní formulář

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

Naši partneři

Facebook