Spojte se s námi +420 704 412 301
Napište nám info@pbzk.czSbírka potravin


Nákupem trvanlivých potravin a drogerie můžete pomoci lidem ve Vašem okolí. Nakoupit a darovat můžete
ve stovkách obchodů po celé České republice vždy dvakrát ročně. My máme na starosti Zlínský kraj. Zajišťujeme dobrovolníky do obchodů, svážíme a kontrolujeme darované potraviny, které dále přerozdělujeme lidem v našem regionu, a to prostřednictvím odběratelských organizací.

Nejaktuálnější informace jsou k dispozici na webu Sbírky potravin, kde naleznete také interaktivní mapu všech zapojených obchodů.

                                           Paběrkování

Paběrkování je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zabránit plýtvání v zemědělství a na drobných zahradách. Vyrážíme na místní pole nebo do sadů ručně sbírat ovoce a zeleninu, která je příliš malá, velká, srostlá nebo křivá, a nedostala by se tak na pulty obchodních řetězců.
Máte pro nás nabídku? Kontaktujte nás, rádi přijedeme.

Pojedete s námi? Sledujte náš facebook.přednášky a workshopy

Máme rádi naši práci. Dává nám smysl, a proto o ní dokážeme  vyprávět.

Nabízíme přednášky a workshopy nejen pro děti a mládež, ale i pro širokou veřejnost. Můžeme si povídat o tom, jaký je rozdíl mezi datem spotřeby a datem minimální trvanlivosti, dále o dvou globálních  světových problémech - plýtvání potravinami a hlad, paběrkování,  činnosti potravinových bank v České republice, potravinových sbírkách aj. Necháme se rádi pozvat do škol, na dětské tábory, do firem apod.  Nabízíme exkurzi v našem skladu spojenou s besedou, kde probereme  výše uvedená témata.

Kontaktní formulář

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

Naši partneři

Facebook